wietnam
30.11.2022

Instytut na targach Vietnam Foodexpo 2022

20221130-fe_rp_sww_ue.png

Produkty naszego Instytutu promowane były podczas targów „Vietnam Foodexpo 2022”, które odbyły się w dniach 16-19 listopada 2022 r., w Ho Chi Minh City (Wietnam).
Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich - Państwowy Instytut Badawczy w Poznaniu reprezentował Pan Janusz Jankowiak, Kierownik Działu Badań i Przetwórstwa Nasion, odpowiedzialny za koordynację sprzedaży i promocji produktów Instytutu.
Udział targach Foodexpo Vietnam 2022 został sfinansowany w ramach projektu pozakonkursowego „Gospodarna Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu. https://markaw.pl/pl_PL/wielkopolska-na-targach-foodexpo-vietnam-2022 

Targi Vietnam Foodexpo oferują najbardziej kompletną ofertę żywności i technologii żywności w Wietnamie, a przede wszystkim dają możliwość szybkiego i niezawodnego nawiązywania kontaktów handlowych w tym kraju.
Wystawa Vietnam Foodexpo w Ho Chi Minh City odbyła się w największym i najnowocześniejszym centrum wystawienniczym południowego Wietnamu i zebrała 300 wystawców z 36 prowincji i miast w Wietnamie oraz 19 krajów.
Promujemy innowacyjne, polskie rolnictwo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.